Mechanika

Mechanika

Mechanika

W firmie ACaRS świadczymy dla Państwa także różnego rodzaju prace usługowe w dziedzinie mechaniki. W ich zakres wchodzą między innymi obróbka metali, spawalnictwo oraz drobne prace ślusarskie. Każde zlecenie realizujemy z należytą starannością, dbając o najwyższą jakość wykonania i zadowolenie naszych Klientów. Posiadamy stosowne certyfikaty i pozwolenia, umożliwiające tego typu działalność w zgodzie z wszelkimi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Obróbka skrawaniem

W zakres naszej działalności wchodzi usługa obróbki skrawaniem, zwana też wiórową, polegająca na opracowaniu materiału, czego skutkiem ubocznym są jego zbędne fragmenty. Poddajemy obróbce skrawaniem zarówno metale, jak i tworzywa sztuczne, stosując różnorodne zabiegi mechaniczne, w tym: toczenie, frezowanie, szlifowanie, dłutowanie oraz cięcie. W naszej pracy wykorzystujemy sprzęty manualne oraz – jako specjaliści w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych – CNC (Computerized Numerical Control), które po specjalnym zaprogramowaniu znacząco ułatwiają poszczególne czynności związane z obróbką metali. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni w zakresie obsługi maszyn, co wpływa na jakość i bezpieczeństwo robót. Jeśli zatem szukają Państwo w Krakowie specjalistów w dziedzinie obróbki skrawaniem, nasza firma jest właściwym wyborem.

Spawalnictwo i prace ślusarskie

Naszej firmie nieobce są także prace związane z produkcją i montażem elementów konstrukcyjnych ze stali, takich jak części mostów, podestów, rurociągów, maszyn, ogrodzeń, bram i wielu innych fragmentów większych instalacji, wymagających poddaniu ich odpowiedniej formie obróbki spawalniczej. Stosowane przez nas metody wpływają na wytrzymałość połączeń, które dodatkowo łatwo zabezpieczyć przed ewentualną korozją. Dysponujemy stosownymi uprawnieniami do spawania konstrukcji stalowych, posiadamy też niemałe doświadczenie w tego typu realizacjach, dlatego powierzając nam prace spawalnicze, mogą być Państwo pewni najwyższej jakości i bezpieczeństwa ich wykonania.

Drobne usługi ślusarskie, obejmujące manualną obróbkę metali, to kolejny element naszej oferty, który możemy Państwu zaproponować. Chętnie podejmiemy się wszelkich czynności w tym zakresie, oferując jednocześnie naszą wiedzę i zaangażowanie.

Jeśli chcą Państwo poznać cennik obróbki skrawaniem, naszych prac spawalniczych i robót ślusarskich lub dowiedzieć się o inne szczegóły współpracy, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci czekają pod numerem telefonu dostępnym na stronie.


Created by Midero