Oprogramowanie IT / SCADA

Oprogramowanie IT / SCADA

Oprogramowanie IT / SCADA

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę usług IT, integracji oprogramowania z systemami produkcyjnymi oraz tworzeniem autorskich rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z listą przykładowych aplikacji, które możemy zaoferować Waszej firmie. Jeśli jeszcze nie umieściliśmy tam pozycji Państwa interesującej, prosimy o kontakt. Wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem, które możemy zaproponować i skutecznie wdrożyć w Waszym przedsiębiorstwie. Zadowolenie naszych klientów jest dla priorytetem, dlatego zrobimy, co w naszej mocy, by stanąć na wysokości zadania i dostarczyć system zarządzania produkcją skrojony na miarę potrzeb.

Aplikacje z dziedziny oprogramowania kontroli i sterowania maszyn

Wonderware InTouch
Gromadzenie danych o produkcji
Wykorzystanie baz dancych SQL Server
Integracja z panelami operatorskimi HMI

Migracje do najnowszych rozwiązań

Konwersje oprogramowania InTouch
Migracje sterowników PLC
Uaktualnianie systemów operacyjnych
Migracje baz danych

SCADA – nowoczesne oprogramowanie dla przemysłu

Większość procesów technologicznych jest obecnie obserwowana przez pracowników dozoru, aby utrzymać jak najwyższą wydajność produkcji. Do zdalnego odczytu danych i sterowania procesem wykorzystywane jest oprogramowanie SCADA (z ang. Supervisory Control And Data Aquisition). Dzięki temu systemowi wizualizacji technolog może na bieżąco śledzić stan produkcji oraz jej części składowe, ale także zarządzać urządzeniami znajdującymi się na linii produkcyjnej czy też płynnie zmieniać nastawy parametrów krytycznych.

Korzystamy z rozwiązań firmy Wonderware, współpracując z najlepszymi i troszcząc się tym samym o najwyższy poziom proponowanych Państwu produktów.

Monitoring maszyn i systemy MES

Oprócz sterowania maszynami, oferujemy także produkty przeznaczone do monitorowania całego parku maszynowego pod względem jakości, szybkości produkcji, dostępności maszyn. Tego typu kompleksowe rozwiązania pozwalają na mierzenie czasów przestojów maszyn, czasów pracy, występowania ewentualnych awarii i innych zdarzeń. Dostosowany do potrzeb klienta system taki dostarcza wielu przydatnych informacji, które pomagają zoptymalizować proces produkcyjny, a także szybko identyfikować jego słabe punkty.
MES – nowoczesny system do zarządzania produkcją w przedsiębiorstwie – dostarcza także narzędzi do oceny pracy poszczególnych maszyn i pracowników. Do wizualizacji rejestrowanych danych użytkownik otrzymuje pakiet gotowych raportów generowanych dynamicznie. Pozwala mu to na dobieranie pożądanych ram czasowych raportu, analizowanych maszyn czy wybranych pracowników przedsiębiorstwa. System monitoringu maszyn może współpracować również z systemami ERP, dzięki czemu dane z produkcji są w sposób automatyczny umieszczane w globalnej bazie danych zakładu produkcyjnego i mogą być poddawane dalszej obróbce.


Created by Midero