Witamy w ACaRS - lidera na rynku systemów automatycznych i robotycznych w Polsce.

Firma ACaRS Sp. z o.o. już od 2012 roku działa na polskim rynku automatyki i robotyki przemysłowej, wdrażając innowacyjne systemy technologiczne dla swoich klientów.

Automation, Control and Robotics Solutions – rozwinięcie skrótu, będącego nazwą naszej firmy, prezentuje zakres dziedzin, w jakich się specjalizujemy. Implementujemy zaawansowane systemy sterowania, komunikacji, tworzymy oprogramowania dla przemysłu i robotykę. Dzięki niezawodnej technologii, którą wykorzystujemy oraz wiedzy praktycznej członków naszej firmy możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości rozwiązania usprawniające procesy zachodzące w Waszych przedsiębiorstwach i podnoszące ich efektywność.

O firmie

Nasza misja

Jako cel funkcjonowania przedsiębiorstwa ACaRS zdefiniowaliśmy projektowanie oraz wdrażanie wydajnych rozwiązań automatyki przemysłowej, do tworzenia których wykorzystujemy wyłącznie niezawodne technologie i które powstają w oparciu o naszą wiedzę oraz zrozumienie potrzeb klientów.

Nasza wizja

Pragniemy budować organizację, która we wszechstronny i kompleksowy sposób będzie odpowiadała na rosnące potrzeby rozwoju technicznego polskiego przemysłu.

Strategia

Realizując pomysły naszych klientów, w przypadku każdego projektu:

Zależy nam na zrozumieniu potrzeb, będących powodem powołania projektu. Tylko wówczas możemy opracować produkt zgodny z oczekiwaniami zamawiającego.

Każde rozwiązanie tworzymy z myślą o jego przyszłych użytkownikach, mając na uwadze jego funkcjonalność i komfort obsługi.

Każdy projekt, bez względu na jego wielkość i skalę pracy, traktujemy unikalnie. W ten sposób pokazujemy klientom, że są dla nas ważni, a w odpowiedzi otrzymujemy ich cenne zaufanie.

Zdajemy sobie sprawę z dynamiki rynku i zmieniających się potrzeb naszych klientów, dlatego działamy w sposób, który umożliwi późniejszą rozbudowę wdrażanego systemu.

Pamiętamy o rozwoju własnym, każdy projekt traktujemy jednocześnie jako szansę na rozszerzenie naszej wiedzy i zdobycie doświadczenia.

Efekt naszej pracy jest naszą wizytówką, którą identyfikujemy się wśród potencjalnych klientów i która stale poszerza liczbę zadowolonych ze współpracy z nami.

Każdym swoim działaniem reprezentujemy markę ACaRS, dbając o jej dobre imię i budując wizerunek rzetelnej firmy, dbającej o zadowolenie swoich klientów.

Nasz zespół

Krzysztof

Zięba

Automatyka i informatyka przemysłowa

tel:+48 695 880 555

mail: Krzysztof Zięba

Dawid

Żuchowski

Robotyka i systemy sterowania

tel:+48 601 950 446

mail: Dawid Żuchowski

Piotr

Magdziak

Kierownik projektów Automatyk

mail: Piotr Magdziak

Maciej

Kłósek

Kierownik Działu Elektrycznego

mail: Maciej Kłósek

Karol

Jarosz

Programista Informatyka przemysłowa

mail: Karol Jarosz

Mateusz

Antos

Kierownik projektów Automatyk

mail: Mateusz Antos

Created by Midero