Zrobotyzowane stanowisko do paletyzacji sera

Opis projektu

Zrobotyzowane stanowisko do paletyzacji sera, to projekt który ACaRS Sp. z o.o. realizowała dla klienta jako firma podwykonawcza. Zakresem naszych prac przy tym projekcie była realizacja całego układu sterowania od strony programistycznej, włącznie z zaprogramowaniem robota Kawasaki ZD130 do paletyzacji bloków sera.

Nietypowe dla aplikacji jest brak sterownika PLC w układzie sterowania. Za realizację całej logiki sterującej odpowiada sterownik robota Kawasaki (czujniki, transportery, efektory).

Dla wygody operatorów stanowiska przygotowano zaawansowany interface na panelu robota, który pozwala na zaawansowaną parametryzację programów

Film przedstawiający pracę robota w stanowisku

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą automatyków oraz robotyków zajmującą się wdrażaniem rozwiązań technologicznych w przemyśle. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie, natomiast zasięg naszych działań obejmuje cały kraj. Jeżeli szukasz pomocy przy implementacji systemów sterowania, oprogramowania lub linii zrobotyzowanych, jesteśmy firmą, której szukasz! Zapraszamy do zakładki "Kontakt" w celu wysłania zapytania.